8.3.2017 | Mario Schüler

Poděkování za prvoligovou sezonu 2016/2017

​V pondělí 6. března odehráli hokejisté Frýdku-Místku páté čtvrtfinálové utkání play off, ve kterém se svěřenci Jiřího Juříka představili na ledě Dukly Jihlava. Ta nakonec dokázala nováčka WSM ligy v sezoně 2016/2017 porazit 4:1 na zápasy a postoupila tak do dalších bojů ve vyřazovací části.

Po všech zápasech v základní části, které střídaly radost i zklamání se dokázala parta kolem kapitána Davida Klimši probojovat přes těžké předkolo play off z devátého místa až do čtvrtfinále, kde jim stopku vystavila zkušená Jihlava. Premiérová účast v druhé nejvyšší soutěži tak vynesla hráčům s Rysem na prsou krásné sedmé místo a na sezonu 2016/2017 se bude určitě vzpomínat v dobrém. Krásné okamžiky a momenty měli na starost nejen hráči, ale taky fanoušci, kteří dokázali tým podporovat.

Vážení fanoušci,

vedení HC Frýdek-Místek, realizační tým a kabina „A“ týmu vám všem děkuje za podporu, kterou jste nám v letošní sezoně projevili a díky vám všem jsme jako nováček WSM ligy uspěli a vy jste zůstali s námi i ve chvíli, kdy se nám výsledkově nedařilo. Za každým vítězstvím jste nás hnali vy fanoušci Frýdku-Místku a to nejen v domácích zápasech, ale taky i na ledě našich soupeřů.

Věříme, že s námi zůstanete i v nadcházející prvoligové sezoně a zažijeme společně další spoustu sportovních zážitků.

Poděkování míří i do řad sponzorů, kteří se nás rozhodli podpořit.

Vám všem patří velké díky za celou sezonu, ve které jste nás podporovali.

Díky moc!

HC Frýdek-MístekNábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno