8.3.2017 | Mario Schüler

Poděkování za prvoligovou sezonu 2016/2017

​V pondělí 6. března odehráli hokejisté Frýdku-Místku páté čtvrtfinálové utkání play off, ve kterém se svěřenci Jiřího Juříka představili na ledě Dukly Jihlava. Ta nakonec dokázala nováčka WSM ligy v sezoně 2016/2017 porazit 4:1 na zápasy a postoupila tak do dalších bojů ve vyřazovací části.

Po všech zápasech v základní části, které střídaly radost i zklamání se dokázala parta kolem kapitána Davida Klimši probojovat přes těžké předkolo play off z devátého místa až do čtvrtfinále, kde jim stopku vystavila zkušená Jihlava. Premiérová účast v druhé nejvyšší soutěži tak vynesla hráčům s Rysem na prsou krásné sedmé místo a na sezonu 2016/2017 se bude určitě vzpomínat v dobrém. Krásné okamžiky a momenty měli na starost nejen hráči, ale taky fanoušci, kteří dokázali tým podporovat.

Vážení fanoušci,

vedení HC Frýdek-Místek, realizační tým a kabina „A“ týmu vám všem děkuje za podporu, kterou jste nám v letošní sezoně projevili a díky vám všem jsme jako nováček WSM ligy uspěli a vy jste zůstali s námi i ve chvíli, kdy se nám výsledkově nedařilo. Za každým vítězstvím jste nás hnali vy fanoušci Frýdku-Místku a to nejen v domácích zápasech, ale taky i na ledě našich soupeřů.

Věříme, že s námi zůstanete i v nadcházející prvoligové sezoně a zažijeme společně další spoustu sportovních zážitků.

Poděkování míří i do řad sponzorů, kteří se nás rozhodli podpořit.

Vám všem patří velké díky za celou sezonu, ve které jste nás podporovali.

Díky moc!

HC Frýdek-Místek

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno