" />
3.7.2017 | Martin Sekanina

Představujeme hráče "A" týmu HC FM: brankář Jan Hlaváč

Po představení opory týmu Lukáše Danečka přichází také představení jeho brankářského kolegy. Druhým brankářem "A" týmu Frýdku-Místku je teprve dvacetiletý Jan Hlaváč.

I když jeho hokejové začáty patří ke Zlínu, tak svou juniorskou kariéru pořádně rozjel až v Třinci. Prošel tam všemi dorosteneckými kategoriemi a přes juniory se dostal do Frýdku-Místku, kde je momentáně na hostování.

Zkušenosti nesbíral jenom v mládeži Třince, ale taky v české reprezentaci. Od kategorie U16 až do U20 hájil národní barvy a vůbec se mu nedařilo zle. Naposledy v sezoně 2016/17 odchytal za Českou republiku čtrnáct utkání.

Nejvíce zápasů však odchytal v sezoně 2012/13, kdy se postavil do brány k 31 zápasům.

V hracím ročníku 2014/15 prožil snovou sezónu za třinecké dorostence. Chytal téměř každý zápas a v play-off držel „šňůru“ bez inkasované branky dlouhých 277 minut! Třinečtí junioři poté ovládli celou soutěž a slavili mistrovský titul.

V našem týmu působí Jan Hlaváč stejně jako loni a předloni pouze na hostování. V nadcházející sezóně se bude snažit nasbírat co nejvíc startů, případně být platný tím, že bude krýt záda svým zkušenějším kolegům.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno