17.4.2017 | Mario Schüler

Startuje druhé kolo aukce dresů z projektu Legenda pomáhá

Ivan Hlinka – při vyslovení tohoto jména se všem vybaví neděle 22. února 1998, kdy Česká republika získala zlaté medaile na ZOH v Naganu.

Právě Ivan Hlinka dokázal poskládat tým, který na turnaji století, jak se mu říkalo, došel až na ten nejvyšší vrchol.

Ivan Hlinka byl nejen uznávaný trenér, ale hlavně to byl skvělý člověk, který nepokazil žádnou legraci. Bohužel 16. srpna 2004 nedaleko Karlových Varů jeho velké hokejové srdce na následky vážné a pro nás Čechy tragické dopravní nehody vyhaslo. Marná byla veškerá snaha všech lékařů, kteří se o vynikajícího útočníka, funkcionáře, trenéra a hlavně kamaráda rvali dlouhých čtyřicet minut. Hokejovým národem tolik milovaný Ivan Hlinka ve čtyřiapadesáti letech odešel do hokejového nebe.

V loňském roce probíhala aukce hraných dresů z vybraných zápasů Tipsport extraligy, WSM ligy a do projektu se zapojily i některé druholigové kluby. Ti, kteří se nestihli zapojit do aukce v prvním kole, nemusí vůbec smutnit. O velikonocích odstartovalo totiž druhé kolo aukce dresů z projektu Legenda pomáhá.

Více na: http://www.hokej.cz/startuje-druhe-kolo-aukce-dresu-z-projektu-legenda-pomaha/5022617

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno