11.8.2017 | Martin Sekanina

Týmová práce byla skvělá, tvrdí po zápase Damian Kapica

Po ne až tak úspěšném zápase pro domácí Rysy jsme vyzpovídali hráče polského týmu Damiana Kapicu.

V zápase jste se úspěšně zapsal mezi střelce, když jste otevřel skóre utkání. Jak jste tuto situaci viděl ze svého pohledu?

„Zahráli jsme dobře přesilovku, protože po nádherné přihrávce od jednoho ze spoluhráčů mi nezbývalo nic jiného, než poslat puk do prázdné branky.“

Na začátku třetí třetiny jste během chvíle nejenom ztratili vedení, ale dokonce jste prohrávali. Co se stalo?

Vyprodukovali jsme spoustu individuálních chyb a prakticky jsme přestali hrát. Musíme se stoprocentně koncentrovat až do poslední chvíle, aby se nám to už nestalo.“

Když se vám povedlo vyrovnat stav utkání na 2:2, tak jste byl u toho na ledě. Popište nám, prosím, tuto gólovou situaci.

Branka padla úplně jednoduše. Náš útočník byl ve správný čas na správném místě a po úspěšné dorážce jsme se mohli radovat.“

Jak už jsem zmínil, že jste ztratili své vedení, tak se vám naopak povedlo se zvednout a celý zápas otočit do konečné podoby 4:2 ve váš prospěch. Jak byste popsal týmovou práci svého týmu?

Týmová práce byla skvělá. Po čtvrtém gólu v brance Frýdku-Místku to už byla pohoda. Zbývalo pět minut do konce utkání, my jsme hráli dobře dozadu a uhráli to.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam Vítkovice Machinery Group ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex