10.9.2017 | Markéta Mikeschová

V předehrávce devátého kola Frýdek-Místek zabojuje na ledě Kadaně

V předehrávce devátého kola se Frýdek-Místek utká s Kadaní. V loňské sezoně se spolu tito dva soupeři setkali čtyřikrát. Z toho dvakrát vyhrála Kadaň a dvakrát Frýdek-Místek. Trhači se umístili na třináctém místě tabulky WSM Ligy.

Dnešní utkání se odehraje na Zimním stadionu Kadaň od 15:00.

Oba týmy včera odehrály první zápasy WSM Ligy pro tuto sezonu. Rysi ve včerejších odpoledních hodinách odehráli první kolo v Karlových Varech, kde si vedli opravdu dobře. V první třetině díky brance Tomáše Franka vedli, pak ale Karlovy Vary dorovnaly a utkání šlo do prodloužení, kde Karlovy Vary daly branku. Rysi si tak odvezli jeden bod.

Kdežto Kadaňští vyjeli do Kladna, kde podlehli 2:3. Rytíři vedli o dvě branky, hosté se ale ve druhé třetině zvedli a skóre vyrovnali. Osm vteřin před koncem utkání Kladno rozhodlo o svém výsledku, a tak Kadaň své první utkání prohrála.

Trhači si v přípravě vedli o něco hůř než Frýdek-Místek. Během deseti zápasů vyhráli pouze čtyři, a to s Klatovy, Ústím nad Labem, opět s Klatovy a Drážďany. Utkání se jim moc nevydařila s Ústím nad Labem, Bremerhavenem, Litoměřicemi, Benátkami nad Jizerou, znovu s Litoměřicemi a opět s Benátkami nad Jizerou.

Onlajn přenos utkání můžete sledovat na onlajny.com.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada