10.9.2017 | Markéta Mikeschová

V předehrávce devátého kola Frýdek-Místek zabojuje na ledě Kadaně

V předehrávce devátého kola se Frýdek-Místek utká s Kadaní. V loňské sezoně se spolu tito dva soupeři setkali čtyřikrát. Z toho dvakrát vyhrála Kadaň a dvakrát Frýdek-Místek. Trhači se umístili na třináctém místě tabulky WSM Ligy.

Dnešní utkání se odehraje na Zimním stadionu Kadaň od 15:00.

Oba týmy včera odehrály první zápasy WSM Ligy pro tuto sezonu. Rysi ve včerejších odpoledních hodinách odehráli první kolo v Karlových Varech, kde si vedli opravdu dobře. V první třetině díky brance Tomáše Franka vedli, pak ale Karlovy Vary dorovnaly a utkání šlo do prodloužení, kde Karlovy Vary daly branku. Rysi si tak odvezli jeden bod.

Kdežto Kadaňští vyjeli do Kladna, kde podlehli 2:3. Rytíři vedli o dvě branky, hosté se ale ve druhé třetině zvedli a skóre vyrovnali. Osm vteřin před koncem utkání Kladno rozhodlo o svém výsledku, a tak Kadaň své první utkání prohrála.

Trhači si v přípravě vedli o něco hůř než Frýdek-Místek. Během deseti zápasů vyhráli pouze čtyři, a to s Klatovy, Ústím nad Labem, opět s Klatovy a Drážďany. Utkání se jim moc nevydařila s Ústím nad Labem, Bremerhavenem, Litoměřicemi, Benátkami nad Jizerou, znovu s Litoměřicemi a opět s Benátkami nad Jizerou.

Onlajn přenos utkání můžete sledovat na onlajny.com.Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno