9.8.2017 | Marek Jašek

Ve druhém přípravném utkání se Frýdek-Místek utká s polským Krakovem

Frýdek-Místek zítra, po včerejším vítězném utkání, změří síly s polským Krakovem. Rysi se letos poprvé představí před domácím publikem a budou chtít navázat na včerejší skvělý výkon, díky kterému porazili Prostějov 5:2.

V prvním přípravném zápase Frýdek-Místek zamířil do Prostějova, kde se představil úctyhodným výkonem a dokázal zvítězit 5:2. Hráči dokázali fanouškům, že jsou na sezonu dobře připraveni. Zítra v 18 hodin je čeká mistr polské ligy.

Krakov minulý rok zažil skvělou sezonu. V základní části skončil na druhém místě a hladce se dostal do play-off. Ve čtvrtfinále se utkal s Osvětimí, kterou deklasoval 4:1 na zápasy a hladce postoupil mezi čtyři nejlepší. V semifinále si zahrál proti Podhale a nedovolil jí vyhrát ani jeden zápas. Ve finále už to pro polský tým nebylo tak jednoduché. Po velké bitvě proti Tychám nakonec dokázal ovládnout domácí soutěž. Letos se tým Krakova dokonce objeví v hokejové Lize mistrů.

Krakov si minulý rok zahrál v hokejové Lize mistrů proti extraligové Spartě a dokázal s ní držet krok do konce zápasu. Po velké bitvě prohrál nejtěsnějším rozdílem 4:5. Pro Frýdek-Místek to bude určitě těžký zápas, tak přijde do Polárky podpořit naše hokejisty!

Zápas začíná v 18:00. Cena vstupenek : sedadlo - 40kč, stání- 20kč.

Přátelské zápasy Frýdek-Místek:

Prostějov 2:5 Frýdek-Místek

Přátelské zápasy Krakov:

Krakov 4:1 Unia Oswiecim

B.Bystrica 9:4 Krakov

Unia Oswiecim 6:5 Krakov

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno