WSM Liga

kolodatumdomácí hosté  
1. čt 8.9.2016  Kadaň  Frýdek-Místek  6:4
2. pá 9.9.2016  Litoměřice  Frýdek-Místek  0:1
3. po 12.9.2016  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  7:6
4. st 14.9.2016  Přerov  Frýdek-Místek  6:5p
5. so 17.9.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  4:3p
6. st 21.9.2016  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  5:2
7. so 24.9.2016  Frýdek-Místek  Benátky  3:2sn
8. po 26.9.2016  Havířov  Frýdek-Místek  1:2
9. st 28.9.2016  Frýdek-Místek  Kladno  0:2
10. so 1.10.2016  Slavia  Frýdek-Místek  3:2
11. po 3.10.2016  Frýdek-Místek  Jihlava  0:4
12. st 5.10.2016  Třebíč  Frýdek-Místek  0:5
13. so 8.10.2016  Frýdek-Místek  Most  2:4
15. so 15.10.2016  Frýdek-Místek  Litoměřice  2:0
14. út 18.10.2016  Frýdek-Místek  Kadaň  1:3
16. st 19.10.2016  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  3:1
17. so 22.10.2016  Frýdek-Místek  Přerov  2:6
18. st 26.10.2016  Prostějov  Frýdek-Místek  3:2
19. so 29.10.2016  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  5:3
20. st 2.11.2016  Benátky  Frýdek-Místek  5:4
21. so 5.11.2016  Frýdek-Místek  Havířov  2:1p
22. st 9.11.2016  Kladno  Frýdek-Místek  6:2
23. so 12.11.2016  Frýdek-Místek  Slavia  3:4p
24. po 14.11.2016  Jihlava  Frýdek-Místek  1:2p
25. st 16.11.2016  Frýdek-Místek  Třebíč  1:4
26. so 19.11.2016  Most  Frýdek-Místek  1:5
27. pá 25.11.2016  Kadaň  Frýdek-Místek  1:2
28. so 26.11.2016  Litoměřice  Frýdek-Místek  0:1
29. st 30.11.2016  Frýdek-Místek  Ústí nad Labem  4:2
30. so 3.12.2016  Přerov  Frýdek-Místek  2:1p
31. po 5.12.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  2:3
32. st 7.12.2016  Č. Budějovice  Frýdek-Místek  3:1
33. so 10.12.2016  Frýdek-Místek  Benátky  7:3
34. st 14.12.2016  Havířov  Frýdek-Místek  3:6
35. pá 16.12.2016  Frýdek-Místek  Kladno  2:1sn
36. st 28.12.2016  Slavia  Frýdek-Místek  6:0
38. st 4.1.2017  Třebíč  Frýdek-Místek  2:0
39. so 7.1.2017  Frýdek-Místek  Most  4:3
40. st 11.1.2017  Frýdek-Místek  Kadaň  4:3sn
41. so 14.1.2017  Frýdek-Místek  Litoměřice  2:5
37. po 16.1.2017  Frýdek-Místek  Jihlava  3:4p
42. st 18.1.2017  Ústí nad Labem  Frýdek-Místek  18:00
43. so 21.1.2017  Frýdek-Místek  Přerov  17:00
44. po 23.1.2017  Prostějov  Frýdek-Místek  18:00
45. st 25.1.2017  Frýdek-Místek  Č. Budějovice  18:00
46. so 28.1.2017  Benátky  Frýdek-Místek  17:00
47. po 30.1.2017  Frýdek-Místek  Havířov  18:00
48. st 1.2.2017  Kladno  Frýdek-Místek  18:00
49. so 4.2.2017  Frýdek-Místek  Slavia  17:00
50. st 8.2.2017  Jihlava  Frýdek-Místek  18:00
51. so 11.2.2017  Frýdek-Místek  Třebíč  17:00
52. po 13.2.2017  Most  Frýdek-Místek  18:00
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex Dabox Neomet

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link