LJ 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. pá 23.9.2016  Frýdek-Místek  Warrior Brno  2:5
2. ne 25.9.2016  Přerov  Frýdek-Místek  5:6sn
3. pá 30.9.2016  Frýdek-Místek  Uherský Brod  6:3
4. ne 2.10.2016  Boskovice  Frýdek-Místek  0:10
5. pá 7.10.2016  Frýdek-Místek  Uničov  5:8
6. ne 9.10.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  3:2
8. st 12.10.2016  Frýdek-Místek  Havířov  4:3
7. pá 14.10.2016  Poruba  Frýdek-Místek  6:2
9. pá 21.10.2016  Opava  Frýdek-Místek  4:2
10. pá 28.10.2016  Warrior Brno  Frýdek-Místek  8:2
11. ne 30.10.2016  Frýdek-Místek  Přerov  3:4sn
12. pá 4.11.2016  Uherský Brod  Frýdek-Místek  2:5
13. ne 6.11.2016  Frýdek-Místek  Boskovice  14:0
14. pá 11.11.2016  Uničov  Frýdek-Místek  3:8
15. ne 13.11.2016  Prostějov  Frýdek-Místek  4:1
16. pá 18.11.2016  Frýdek-Místek  Poruba  2:3sn
17. ne 20.11.2016  Havířov  Frýdek-Místek  11:6
18. pá 25.11.2016  Frýdek-Místek  Opava  8:6
19. pá 2.12.2016  Frýdek-Místek  Warrior Brno  4:5sn
20. ne 4.12.2016  Přerov  Frýdek-Místek  3:10
21. pá 9.12.2016  Frýdek-Místek  Uherský Brod  6:2
22. ne 11.12.2016  Boskovice  Frýdek-Místek  1:9
23. pá 16.12.2016  Frýdek-Místek  Uničov  7:1
24. ne 18.12.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  3:1
25. pá 6.1.2017  Poruba  Frýdek-Místek  4:5
26. ne 8.1.2017  Frýdek-Místek  Havířov  5:7
27. pá 13.1.2017  Opava  Frýdek-Místek  0:5
28. pá 20.1.2017  Warrior Brno  Frýdek-Místek   
29. ne 22.1.2017  Frýdek-Místek  Přerov   
30. pá 27.1.2017  Uherský Brod  Frýdek-Místek   
31. ne 29.1.2017  Frýdek-Místek  Boskovice   
32. pá 3.2.2017  Uničov  Frýdek-Místek  0:5
33. ne 5.2.2017  Prostějov  Frýdek-Místek   
34. ne 19.2.2017  Frýdek-Místek  Poruba   
35. ne 19.2.2017  Havířov  Frýdek-Místek   
36. pá 24.2.2017  Frýdek-Místek  Opava  5:0
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex Dabox Neomet

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link