LMD 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
2. so 17.9.2016  Černí Vlci  Frýdek-Místek  3:2
4. ne 25.9.2016  Frýdek-Místek  Karviná  3:2
5. st 28.9.2016  Nový Jičín  Frýdek-Místek  1:2
6. ne 2.10.2016  Frýdek-Místek  Opava  2:3sn
7. ne 9.10.2016  Orlová  Frýdek-Místek  6:5sn
8. so 15.10.2016  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  6:10
9. ne 16.10.2016  Frýdek-Místek  Černí Vlci  3:2sn
1. st 19.10.2016  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  4:2
11. čt 27.10.2016  Karviná  Frýdek-Místek  4:5
12. ne 30.10.2016  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:2
13. ne 6.11.2016  Opava  Frýdek-Místek  4:1
14. ne 13.11.2016  Frýdek-Místek  Orlová  1:3
15. čt 17.11.2016  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  5:1
16. ne 20.11.2016  Černí Vlci  Frýdek-Místek  0:2
18. ne 27.11.2016  Frýdek-Místek  Karviná  4:5sn
19. ne 4.12.2016  Nový Jičín  Frýdek-Místek  6:3
20. so 10.12.2016  Frýdek-Místek  Opava  1:4
22. ne 18.12.2016  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  1:4
21. út 20.12.2016  Orlová  Frýdek-Místek  2:3
23. čt 22.12.2016  Frýdek-Místek  Černí Vlci  4:3sn
25. so 7.1.2017  Karviná  Frýdek-Místek  3:4sn
26. ne 8.1.2017  Frýdek-Místek  Nový Jičín  10:2
27. ne 15.1.2017  Opava  Frýdek-Místek  10:0
28. so 21.1.2017  Frýdek-Místek  Orlová  4:1
N1 ne 29.1.2017  Frýdek-Místek  Kroměříž  3:4sn
N2 pá 3.2.2017  Opava  Frýdek-Místek  3:2
N3 ne 5.2.2017  Frýdek-Místek  U. Ostroh  1:2sn
N4 čt 9.2.2017  Frýdek-Místek  Černí Vlci   
N5 so 11.2.2017  Orlová  Frýdek-Místek  6:3
N6 ne 19.2.2017  Frýdek-Místek  Technika Brno  0:3
N7 čt 23.2.2017  Hodonín  Frýdek-Místek  4:5sn
N8 ne 26.2.2017  Kroměříž  Frýdek-Místek   
N9 so 4.3.2017  Frýdek-Místek  Opava   
n10 čt 9.3.2017  U. Ostroh  Frýdek-Místek   
N11 ne 12.3.2017  Černí Vlci  Frýdek-Místek   
n12 ne 19.3.2017  Frýdek-Místek  Orlová   
N13 čt 23.3.2017  Technika Brno  Frýdek-Místek   
N14 ne 26.3.2017  Frýdek-Místek  Hodonín   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam Vítkovice Machinery Group Hutní Projekt ARC - impex Dabox Neomet M Steel Project

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Beskydská stavební
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex
Sun reality s.r.o.

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link