LMD 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
2. so 17.9.2016  Černí Vlci  Frýdek-Místek  3:2
4. ne 25.9.2016  Frýdek-Místek  Karviná  3:2
5. st 28.9.2016  Nový Jičín  Frýdek-Místek  1:2
6. ne 2.10.2016  Frýdek-Místek  Opava  2:3sn
7. ne 9.10.2016  Orlová  Frýdek-Místek  6:5sn
8. so 15.10.2016  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  6:10
9. ne 16.10.2016  Frýdek-Místek  Černí Vlci  3:2sn
1. st 19.10.2016  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  4:2
11. čt 27.10.2016  Karviná  Frýdek-Místek  4:5
12. ne 30.10.2016  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:2
13. ne 6.11.2016  Opava  Frýdek-Místek  4:1
14. ne 13.11.2016  Frýdek-Místek  Orlová  1:3
15. čt 17.11.2016  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  5:1
16. ne 20.11.2016  Černí Vlci  Frýdek-Místek  0:2
18. ne 27.11.2016  Frýdek-Místek  Karviná  4:5sn
19. ne 4.12.2016  Nový Jičín  Frýdek-Místek  6:3
20. so 10.12.2016  Frýdek-Místek  Opava  1:4
21. ne 11.12.2016  Orlová  Frýdek-Místek   
22. ne 18.12.2016  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  1:4
23. čt 22.12.2016  Frýdek-Místek  Černí Vlci   
25. so 7.1.2017  Karviná  Frýdek-Místek  3:4sn
26. ne 8.1.2017  Frýdek-Místek  Nový Jičín  10:2
27. ne 15.1.2017  Opava  Frýdek-Místek   
28. ne 22.1.2017  Frýdek-Místek  Orlová   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex Dabox Neomet

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link