LSD 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. pá 16.9.2016  Frýdek-Místek  Kroměříž  1:4
2. ne 18.9.2016  Uherské Hradiště  Frýdek-Místek  3:4
3. ne 25.9.2016  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  10:2
4. st 28.9.2016  Břeclav  Frýdek-Místek  0:8
5. ne 2.10.2016  Frýdek-Místek  Poruba  4:0
6. ne 9.10.2016  Opava  Frýdek-Místek  7:5
7. pá 14.10.2016  Frýdek-Místek  Přerov  4:3sn
8. ne 16.10.2016  Šumperk  Frýdek-Místek  2:3sn
10. pá 28.10.2016  Frýdek-Místek  Prostějov  7:2
11. ne 30.10.2016  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  5:4
12. ne 6.11.2016  Frýdek-Místek  Technika Brno  6:1
13. pá 11.11.2016  Karviná  Frýdek-Místek  3:5
14. ne 13.11.2016  Kroměříž  Frýdek-Místek  2:3
15. čt 17.11.2016  Frýdek-Místek  Uherské Hradiště  10:3
16. ne 20.11.2016  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek  2:8
17. pá 25.11.2016  Frýdek-Místek  Břeclav  6:3
18. ne 27.11.2016  Poruba  Frýdek-Místek  5:3
19. ne 4.12.2016  Frýdek-Místek  Opava  5:1
20. pá 9.12.2016  Přerov  Frýdek-Místek  1:3
21. ne 11.12.2016  Frýdek-Místek  Šumperk  2:6
23. čt 22.12.2016  Prostějov  Frýdek-Místek  4:2
24. pá 6.1.2017  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  3:4sn
25. ne 8.1.2017  Technika Brno  Frýdek-Místek  4:2
26. ne 15.1.2017  Frýdek-Místek  Karviná  9:1
N1 pá 27.1.2017  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  3:1
N2 ne 29.1.2017  Přerov  Frýdek-Místek  1:2sn
N3 pá 3.2.2017  Frýdek-Místek  Technika Brno  2:0
N4 ne 5.2.2017  Opava  Frýdek-Místek  6:3
N5 pá 10.2.2017  Frýdek-Místek  Poruba  1:3
N6 ne 12.2.2017  Šumperk  Frýdek-Místek  4:3sn
N7 pá 17.2.2017  Frýdek-Místek  Kroměříž  1:0
N8 ne 19.2.2017  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  6:4
N9 pá 24.2.2017  Frýdek-Místek  Přerov  3:4sn
N10 ne 26.2.2017  Technika Brno  Frýdek-Místek   
N11 pá 3.3.2017  Frýdek-Místek  Opava   
N12 ne 5.3.2017  Poruba  Frýdek-Místek   
N13 pá 10.3.2017  Frýdek-Místek  Šumperk   
N14 ne 12.3.2017  Kroměříž  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam Vítkovice Machinery Group Hutní Projekt ARC - impex Dabox Neomet M Steel Project

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Beskydská stavební
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex
Sun reality s.r.o.

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link