LMŽ 5. tř.

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 3.9.2016  Frýdek-Místek  Těšín  6:11
2. ne 11.9.2016  Frýdek-Místek  Havířov  4:3
3. so 17.9.2016  Karviná  Frýdek-Místek  2:4
4. po 3.10.2016  Orlová  Frýdek-Místek  4:1
5. st 5.10.2016  Frýdek-Místek  Opava  2:3
6. ne 9.10.2016  Frýdek-Místek  Poruba  11:1
7. ne 16.10.2016  Třinec  Frýdek-Místek  3:3
8. ne 23.10.2016  Frýdek-Místek  Vítkovice  2:6
0. so 29.10.2016  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  7:6
9. st 9.11.2016  Těšín  Frýdek-Místek  6:4
10. ne 13.11.2016  Frýdek-Místek  Karviná  6:6
11. út 15.11.2016  Havířov  Frýdek-Místek  3:4
12. ne 20.11.2016  Opava  Frýdek-Místek  3:8
13. ne 27.11.2016  Frýdek-Místek  Orlová  3:3
14. ne 4.12.2016  Poruba  Frýdek-Místek  4:5
15. ne 11.12.2016  Frýdek-Místek  Třinec  13:00
16. so 17.12.2016  Vítkovice  Frýdek-Místek  2:2
17. st 21.12.2016  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  4:3
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex Dabox Neomet

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Moravskoslezský a Třinecký deník
Top - Steel Bohemia
GWAK
BD Stav
Polárka - Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajBesta trade s.r.o. Elora Link