RLSD

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. so 9.9.2017  Frýdek-Místek  Orlová  11:4
2. so 16.9.2017  Karviná  Frýdek-Místek  4:0
3. so 23.9.2017  Frýdek-Místek  Val. Meziříčí  7:4
4. čt 28.9.2017  Opava  Frýdek-Místek  9:4
5. pá 29.9.2017  Frýdek-Místek  Nový Jičín  11:0
6. so 7.10.2017  Poruba  Frýdek-Místek  7:1
7. pá 13.10.2017  Frýdek-Místek  Šumperk  3:4
8. ne 22.10.2017  Orlová  Frýdek-Místek  0:5
9. so 28.10.2017  Frýdek-Místek  Karviná  2:3sn
10. ne 5.11.2017  Val. Meziříčí  Frýdek-Místek  2:1sn
11. pá 10.11.2017  Frýdek-Místek  Opava  4:9
12. pá 17.11.2017  Nový Jičín  Frýdek-Místek  2:1sn
13. ne 19.11.2017  Frýdek-Místek  Poruba  2:9
14. so 25.11.2017  Šumperk  Frýdek-Místek  6:1
o udržení so 9.12.2017  Frýdek-Místek  Nový Jičín  5:4
o udržení čt 14.12.2017  Karviná  Frýdek-Místek  7:5
o udržení ne 17.12.2017  Frýdek-Místek  Orlová  3:2
o udržení pá 22.12.2017  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek  7:2
o udržení so 6.1.2018  Frýdek-Místek  Hodonín  3:5
o udržení pá 12.1.2018  Boskovice  Frýdek-Místek  4:2
o udržení ne 21.1.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  14:30
o udržení so 27.1.2018  Frýdek-Místek  Karviná  10:15
o udržení pá 2.2.2018  Orlová  Frýdek-Místek  17:15
o udržení ne 4.2.2018  Frýdek-Místek  Brumov-Bylnice  10:15
o udržení so 10.2.2018  Hodonín  Frýdek-Místek  16:00
o udržení so 17.2.2018  Frýdek-Místek  Boskovice   
o udržení pá 2.3.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín   
o udržení ne 4.3.2018  Karviná  Frýdek-Místek   
o udržení so 10.3.2018  Frýdek-Místek  Orlová   
o udržení pá 16.3.2018  Brumov-Bylnice  Frýdek-Místek   
o udržení ne 18.3.2018  Frýdek-Místek  Hodonín   
O umístění so 24.3.2018  Boskovice  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno