LSŽ 6. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 10.9.2017  Karviná  Frýdek-Místek  0:11
2. ne 17.9.2017  Frýdek-Místek  Třinec  7:4
3. ne 24.9.2017  Orlová  Frýdek-Místek  4:3
4. so 30.9.2017  Karviná  Frýdek-Místek  1:17
5. ne 1.10.2017  Frýdek-Místek  Havířov  9:1
6. so 7.10.2017  Frýdek-Místek  Bohumín  3:3
7. ne 8.10.2017  Opava  Frýdek-Místek  5:7
8. ne 15.10.2017  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  2:8
9. ne 22.10.2017  Frýdek-Místek  Těšín  5:5
10. čt 26.10.2017  Vítkovice  Frýdek-Místek  0:7
11. ne 29.10.2017  Frýdek-Místek  Poruba  16:2
12. so 4.11.2017  Frýdek-Místek  Karviná  4:3
13. so 11.11.2017  Třinec  Frýdek-Místek  4:9
15. ne 19.11.2017  Havířov  Frýdek-Místek  0:8
16. so 25.11.2017  Frýdek-Místek  Karviná  18:1
17. ne 26.11.2017  Frýdek-Místek  Opava  9:2
18. so 2.12.2017  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia  5:7
19. so 9.12.2017  Bohumín  Frýdek-Místek  2:3
20. so 9.12.2017  Těšín  Frýdek-Místek  4:6
14. so 16.12.2017  Frýdek-Místek  Orlová  5:7
21. ne 17.12.2017  Frýdek-Místek  Vítkovice  4:2
22. st 20.12.2017  Poruba  Frýdek-Místek  2:7
Nadstavba ne 7.1.2018  Olomouc  Frýdek-Místek  4:10
Nadstavba ne 14.1.2018  Frýdek-Místek  Krnov  4:5
Nadstavba ne 21.1.2018  Šumperk  Frýdek-Místek  4:5
Nadstavba so 3.2.2018  Frýdek-Místek  Uničov  9:3
Nadstavba ne 11.2.2018  Nový Jičín  Frýdek-Místek  2:6
Nadstavba so 17.2.2018  Frýdek-Místek  Olomouc  17:15
Nadstavba so 24.2.2018  Krnov  Frýdek-Místek  5:4
Nadstavba so 3.3.2018  Frýdek-Místek  Šumperk  12:00
Nadstavba ne 11.3.2018  Uničov  Frýdek-Místek  13:30
Nadstavba so 17.3.2018  Frýdek-Místek  Nový Jičín   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno