LSŽ 7. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 5. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
St. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 4. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
Ml. dorost:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 3. třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
8. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články 2. třída  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
7. Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Přípravka  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
6 Třída:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články Muži B:  tým | zápasy | statistiky | příprava | tabulka | články
kolodatumdomácí hosté  
1. ne 10.9.2017  Karviná  Frýdek-Místek  6:3
2. ne 17.9.2017  Frýdek-Místek  Třinec  13:7
3. ne 24.9.2017  Orlová  Frýdek-Místek  2:17
4. ne 1.10.2017  Frýdek-Místek  Havířov  6:7
5. ne 8.10.2017  Opava  Frýdek-Místek  9:7
6. ne 15.10.2017  Metropolia Silesia  Frýdek-Místek  1:4
7. ne 22.10.2017  Frýdek-Místek  Těšín  14:45
8. čt 26.10.2017  Vítkovice  Frýdek-Místek  17:00
9. ne 29.10.2017  Frýdek-Místek  Poruba  13:15
10. so 4.11.2017  Frýdek-Místek  Karviná  15:15
11. so 11.11.2017  Třinec  Frýdek-Místek   
12. so 18.11.2017  Frýdek-Místek  Orlová   
13. ne 19.11.2017  Havířov  Frýdek-Místek  11:30
14. so 25.11.2017  Frýdek-Místek  Opava   
15. so 2.12.2017  Frýdek-Místek  Metropolia Silesia   
16. so 9.12.2017  Těšín  Frýdek-Místek  11:30
17. so 16.12.2017  Frýdek-Místek  Vítkovice   
18. so 23.12.2017  Poruba  Frýdek-Místek   
Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

WSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
QTG
Koma
Sportplex

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský kraj