17.06.2018 | Petr Sumbal

Hokejisté Frýdku-Místku změří v přátelském fotbalovém utkání síly s fotbalisty TJ Řepiště

V úterý 19. června od 18 hodin se na hřišti fotbalového klubu TJ Řepiště uskuteční unikátní fotbalové přátelské utkání. Rozdají si to hokejisté Frýdku-Místku s fotbalisty z Řepiště. Po skončení zápasu proběhne navíc tombola, ve které budou k mání dvě permanentky na novou sezónu.

Srdečně zveme všechny fanoušky Frýdku-Místku, aby v úterý 19. června strávili příjemné pozdní odpoledne na fotbalovém hřišti TJ Řepiště. O zábavu bude postaráno. Budete moci sledovat přátelské utkání hokejistů Frýdku-Místku proti fotbalistům TJ Řepiště, chybět nebude ani občerstvení. Po skončení zápasu pak proběhne tombola, ze které si dva šťastlivci odnesou permanentky na novou sezónu.

TJ Řepiště hraje I.B třídu Moravskoslezského kraje a ve čtrnáctičlenné tabulce je aktuálně s 31 body na osmém místě. Tomuto fotbalovému týmu se postaví ten hokejový z Frýdku-Místku ve složení: Mikulík - Christov, Haman, Zahradníček, Kuťák - Žovinec, Krisl, Kofroň - Kaukič, Daneček, Klimša. Na střídačce budou připraveni do hry naskočit: Stránský, Irgl, Hrachovský a Kalus.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno