02.12.2017 | Markéta Mikeschová

Byli důraznější v osobních soubojích, říká Zberovský po šestém nevydařeném utkání

Ve středečních podvečerních hodinách do haly Polárka zavítal Český Těšín. I přes veškeré úsilí domácí nakonec podlehli. V druhé třetině se dvěma góly se blýskl Lukáš Zberovský, který tak navrátil mužstvo do zápasu. „Přemýšlel jsem nad tím, že dotáhneme zápas do vítězného konce,“ uvažoval Zberovský.

I když měl Těšín v druhé třetině více početních výhod, ty sám jsi dvěma brankami vrátil svůj tým zpět do hry, když jsi srovnával na 3:3. Můžeš nám říct, co vedlo k takovému vzestupu?

Využili jsme přesilovku pět na tři, a to nás trochu zvedlo.

Třetí třetina byla pro hosty vydařenější, kde jste jim ke dvěma posledním gólům dali příležitost?

„Udělali jsme pár individuálních chyb, které hosté dokázali potrestat.

Vstřelil jsi dvě branky, mířil jsi na hattrick?

„Ani ne, spíše jsem přemýšlel nad tím, že dotáhneme zápas do vítězného konce a prolomíme naši špatnou sérii několika proher.

V posledním vzájemném utkání s Českým Těšínem jste prohráli 7:2. V tomto zápase jste prohráli 5:3, jen o dvě branky. Kde jste si Těšín pohlídali?

„Nevím, jestli jsme si Těšín pohlídali, myslím si, že v domácím bouřlivém prostředí je daleko nebezpečnější.

V čem byl Český Těšín lepší?

„Dokonale využili naších chyb, byli důraznější v osobních soubojích, v předbrankovém prostoru a mnohem častěji stříleli, my jsme některé situace zbytečně přehrávali.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno