11.04.2017 | Mario Schüler

Čtvrťáci zakončili úspěšnou sezónu stříbrem ve slovenském Námestovu

Naši dobře naladění kluci ročníku 2007 odjeli poslední březnový den pro další turnajový úspěch na Slovensko. Cílem bylo u Oravské přehrady město Námestovo.

První zápas hráli proti domácímu Námestovu, a i když v půlce zápasu vedli pouze 2:1, konečný výsledek 10:3 hovoří za vše. Poté nás čekal Vasas Budapešť, se kterým jsme v této sezóně na malém hřišti prohráli 2:7, leč tentokrát jsme soupeře nenechali přičichnout k vítězství a zvítězili jsme 8:1. Třetí utkání jsme odehráli proti Novým Zámkům, se kterým jsme měli opět špatnou zkušenost v této sezóně a z prvního souboje na turnaji v Maďarsku jsme také prohráli 2:8. Jenže tentokrát to bylo jinak, naši začali nebojácně a hned v prvním střídání mohli vstřelit 3 góly do prázdné branky, jenže se nám nepodařilo tyto situace využít po celou dobu utkání a dva góly jsme do půlky zápasu obdrželi. Ve druhé polovině utkání to vypadalo v památném utkání sovětské mašiny proti družině Polska, leč víc než na jeden gól to nestačilo a bohužel i přes obrovskou převahu jsme utkání prohráli 1:2.

Druhý hrací den nás čekaly boje o medaili a poradili jsme si s Kroměříží 7:0 a v posledním utkání s popradskými kamzíky 8:3. I když Nové zámky remizovaly s Kroměříží, na vítězství našich to již nebylo a turnaj jsme zakončili na velice pěkném druhém místě. Všem hráčům patří obrovské díky za turnaj i celou sezónu 2016/17.

Zaznamenal: Michal Bobok

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno