" />
01.12.2017 | Petr Sumbal

Frýdecko-místecké béčko čeká výjezd do Horního Benešova

"B" tým Frýdku-Místku nezažívá snadné časy. Nedaří se mu, prohrává jeden zápas za druhým a klesl v tabulce Krajské ligy Moravskoslezského kraje až na sedmé místo. Horní Benešov je v tabulce o jednu příčku a čtyři body hůře. Rysi budou chtít v Horním Benešově uspět, aby se od něj v tabulce ještě více odpoutali.

Frýdek-Místek "B" chce zpřetrhat nepříznivou sérii

Frýdek-Místek "B" nastartoval sezonu skvěle a dokonce se octil v jednu chvíli na prvním místě tabulky, to když dokázal doma porazit Studénku v úžasném zápase 5:3. Pak rysi ještě porazili poslední Nový Jičín "B" 10:0, ale od té doby jejich forma odešla neznámo kam.

Béčko zažilo listopad hrůzy. V tomto měsíci odehrálo šest utkání a všechny do jednoho prohrálo. Začalo to těsnou porážkou 3:4 v Orlové, následovala prohra 2:3 na nájezdy v Rožnově a 1:4 na ledě Poruby. Ani návrat na domácí led mladým rysům nepomohl. Přišla prohra 1:6 s Bohumínem. Následně béčko prohrálo 4:6 v Krnově před domácím publikem 3:5 s Českým Těšínem.

Další ztrátu už si tak "B" tým Frýdku-Místku nemůže dovolit, pokud chce propad tabulkou zastavit. Ztráta na týmy před ním ještě není tak velká. Krnov má o dva body více, Poruba pak o šest.

Horní Benešov se může Frýdku-Místku "B" nepříjemně přiblížit

Horní Benešov odstartoval sezonu těžkými třemi zápasy na ledech soupeřů. Dva z nich dokázal vyhrát a začátek ročníku tak měl pozitivní. Následovaly ale hned čtyři porážky v řadě. Mezi nimi byl i debakl 0:7 od béčka Frýdku-Místku.

Pak Horní Benešov porazil doma Krnov, ale následně padl v těsných soubojích se Studénkou a Českým Těšínem, tedy týmy z horní poloviny tabulky. Po vítězství 8:7 v divoké přestřelce nad Rožnovem pod Radhoštěm pak Benešov vyhrál i nad Novým Jičínem "B" a naposledy nestačil na Orlovou, které na jejím ledě podlehl jasně 1:5.

Tyto výsledky Benešovu zaručují až osmé místo v tabulce Krajské ligy. Na Frýdek-Místek "B" však ztrácí jen čtyři body a v případě dnešního vítězství by se na něj dotáhl na odstup jediného bodu.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno