12.01.2018 | Martin Sekanina

Frýdek-Místek vyzve Ústí nad Labem a pokusí se vrátit do elitní osmičky

V rámci 39. kola WSM Ligy přicestuje do frýdecko-místecké Haly Polárky tým z Ústí nad Labem. V tabulce na tom jsou lépe domácí, kteří se nacházejí na 9. příčce. Severočeši drží 12. pozici. Utkání startuje v sobotu v 17:00.

I přes drobné škobrtnutí v Třebíči usilují domácí o play-off

Frýdecko-místečtí hokejisté se snaží umístit do osmého místa, které zaručuje play-off. Tabulka soutěže je zatím nesmírně vyrovnaná. Hned tři týmy od devátého do jedenáctého místa mají shodně 53 bodů. V případě výhry domácích a neúspěchu Vsetínských by se tým z východu republiky vrátil do přímých bojů o play-off.

V roce 2018 si zatím vedou rysi slušně. V prvním zápase porazili Benátky 3:1, poté ovládli zápas se Vsetínem v poměru 4:0 a nakonec prohráli v Třebíči 0:2.

Ústí aktuálně nemá dobrou formu

Tým ze severu Čech aktuálně zažívá krušné chvíle. Z posledních pěti zápasů nezískali Ústečtí ani bod a díky tomu jim odskočily Litoměřice, které naopak poslední tři utkání vyhrály. Hostům nelichotí ani fakt, že za pět střetnutí obdrželi 18 branek.

Co se týče produktivity hostujících hráčů, tak hned tři hokejisté se vyšplhali nad 30 kanadských bodů. Nejvíce jich má Daniel Vrdlovec, který se s třinácti góly a dvaceti šesti asistencemi drží na skóre 36 bodů.

Vyrovnanost vzájemných zápasů

Vzájemné zápasy mezi oběma soupeři jsou vždy vyrovnané. Z posledních pěti utkání třikrát vyhrálo Ústí a dvakrát Frýdek. Navíc nikdy vítěz nevstřelil více než dva góly oproti jeho soupeři. Poslední střetnutí mezi těmito soky se odehrálo v listopadu. Domácí Ústí otočilo zápas a vyhrálo 5:4.

Utkání můžete od 17:00 sledovat v podrobném on-line přenosu.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno