30.04.2018 | Markéta Mikeschová

První posilou Frýdku-Místku se stal Jan Rudovský, podepsal na jednu sezónu

Frýdek-Místek hlásí první posilu! Na jednu sezónu podepsal s klubem smlouvu Jan Rudovský, který minulou sezónu oslnil v dresu Prostějova a skončil třetí v kanadském bodování WSM Ligy. Po vypadnutí Jestřábů přesídlil do Třince, za který si zahrál play-off extraligy.

Tento jednatřicetiletý útočník pochází z Kladna, kde také s hokejem začínal. Poprvé se do extraligy Jan Rudovský podíval v kladenském dresu v ročníku 2006/07. Tak tomu bylo i v následující sezoně. Na delší dobu se útočník ocitl v Kadani na šestnáct zápasů, tam si připsal dvě asistence a dva góly.

V letech 2009/10 hájil Rudovský barvy berounských Medvědů, kteří v tomto období hráli WSM Ligu. V tomto klubu nasbíral celkem devatenáct bodů, a to osm bodů za asistence a jedenáct bodů za góly. I další sezona byla u Medvědů úspěšná. Během třiceti sedmi zápasu dokázal Rudovský nahrát na deset branek a šestkrát skórovat.

Foto: lhkjestrabi.cz

Mimo jiné se tento hráč objevil také v Mostě, Litoměřicích nebo Děčíně. V posledních letech jsme mohli Rudovského vidět v Kladně nebo Prostějově, kde odehrál i nedávno skončenou sezonu, ve které si během čtyřiceti šesti zápasů připsal třicet asistencí a devatenáctkrát se radoval z branky. A jak již bylo zmíněno, v závěru sezony si zahrál extraligové play-off v dresu třineckých Ocelářů.

V nové sezóně bude Jan Rudovský ve své kariéře pokračovat ve Frýdku-Místku.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno