08.05.2018 | Mario Schüler

Realizační tým HC Frýdek-Místek 2018/2019

Kádr „A“ týmu HC Frýdek-Místek se začíná pomalu tvořit. Hráči, kteří budou v letošní sezoně působit ve WSM Lize začínají pod taktovkou kondičního trenéra Radka Výtiska nabírat tu správnou kondici. Realizační tým se však skládá nejen z trenérského štábu.

Hlavní trenér

Na pozici hlavního trenéra bude stejně, jako v minulé sezoně a vlastně od začátku vzniku spolupráce mezi HC Oceláři Třinec – Statutárním městem Frýdek-Místek a HC Frýdek-Místek zkušený stratég Mgr. Jiří Juřík.

Asistent trenéra

Jeho asistentem byl od začátku již zmíněné spolupráce Marek Malík, který má s hokejem velmi bohaté zkušenosti, které získal především v zámoří. Jeho trenérské rady budou hráči získávat i v letošní hokejové sezoně.

Vedoucí týmu

Vedoucím týmu byl zvolen již v roce 2015 Martin Kurajský, který se v hokejovém prostředí pohybuje již několik let, a jeho zkušenosti jsou velmi cenné. Martina Kurajského, kterého mnozí fanoušci znají, budou vídat na lavičce prvoligového týmu i v další sezoně.

Video trenér

Trenéři hodně spoléhají na pomoc dalšího člena realizačního týmu, kterého na střídačce nenajdeme. Řeč je o důležité práci video trenéra, který dodává Jiřímu Juříkovi a Marku Malíkovi potřebné rozbory a záznamy z každého nejen soutěžního utkání. Lukáš Lotko je tak dalším důležitým členem realizačního týmu, který bude i nadále připravovat na videu důležité momenty z utkání.

Kondiční trenér

Od loňského prvoligového ročníku se o kondici týmu stará nepřetržitě Radek Výtisk, který má rovněž bohaté zkušenosti s přípravou hráčů a to jak v době letní přípravy, tak i před tréninky a zápasy. Hráči berou rady Radka Výtiska velmi vážně a snaží se dělat vše na maximum, aby se vyhnuli případným zraněním. Tým se pod jeho taktovkou připravuje i v letošní sezoně.

Kustod a masér

Trenérské rady, video rozbory, administrativa a další věci musí jít zcela stranou, protože nebýt kustoda a maséra, tak by se hráči jen s velkými problémy vydávali na led. Řeč je o Radku Dudovi a Kamilu Skybovi. Oba se starají o tým nejen v kabině, ale taky během zápasu maximálně. Hráči tak mají vše, co potřebují. Od nabroušených bruslí přes hokejky a další pro hráče nutné věci. Radek Duda a Kamil Skyba se stali nezbytnou součásti realizačního týmu a bude tomu tak i nadále.

Realizační tým HC Frýdek-Místek 2018/2019

Hlavní trenér: Mgr. Jiří Juřík

Asistent: Marek Malík

Vedoucí týmu: Martin Kurajský

Kustod a Masér: Radek Duda a Kamil Skyba

Kondiční trenér: Radek Výtisk

Video trenér: Lukáš Lotko

Trenér brankářů:

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno