" />
06.10.2017 | Petr Sumbal

Rezervu Frýdku-Místku čeká s Krnovem souboj o čelo tabulky

"B"tým Frýdku-Místku čeká v sobotu od 17 hodin čtvrtý soutěžní zápas nové sezony. V hale Polárka vyzve tým Krnova, který s ním v tabulce sousedí. Rysi se pokusí navázat na těsnou výhru z Bohumína a představit se fanouškům v co nejlepším světle.

Rysi chtějí navázat na vítězství v Bohumíně

Frýdecko-místecké béčko má v sezoně Krajské ligy za sebou zatím tři utkání. Sezonu zahájilo domácí gólovou přestřelkou s Rožnovem pod Radhoštěm, ze které vyšlo vítězně 7:5. Následně, rovněž před vlastním publikem, zaváhalo s Porubou, které podlehlo 4:7.

„Ta prohra někdy musela přijít a je dobře že přišla na začátku sezóny, než abychom pořád vyhrávali a mysleli si o sobě bůh ví co,“ hledal po porážce pozitiva Tomáš Mičulka. A mužstvo se nejspíš poučilo, protože následně z ledu Bohumína přivezlo tři body po těsné výhře 2:1.

Konkrétně Mičulka se proti Bohumínu jednou trefil a celkem má na kontě už šest bodů (2+4) a je jedním z tahounů mužstva. Dobrou formu si do mistrovských zápasů z přípravy přenesl i Jan Sluštík, který se také už dvakrát střelecky prosadil.

Krnov bude chtít přidat třetí výhru v řadě

Krnovští neodstartovali sezonu zrovna přesvědčivě, když ve svém prvním utkání podlehli 2:4 na domácím ledě Studénce. Toto zaváhání však dokázali v dalších dvou zápasech napravit. Nejprve přejeli rezervu Nového Jičína jasně 6:1 a pak porazili doma Orlovou 3:2.

Foto: hokejkrnov.cz

Nejproduktivnějšími hráči Krnova jsou Radek Vlašánek a Tomáš Polok, oba mají na kontě čtyři body. Polok i přesto, že do prvního zápasu sezony nenastoupil. Střelecky se nejvíce daří Vlašánkovi, zatím rozvlnil síť třikrát.

Ve hře bude i první místo tabulky

Čelo tabulky Krajské ligy je po třech zápasech nesmírně vyrovnané. Hned čtyři týmy mají na kontě šest bodů, první místo drží pouze díky nejlepšímu skóre Český Těšín. Může se tedy stát, že vítěz utkání mezi Frýdkem-Místkem a Krnovem stane po čtvrtém kole na prvním místě tabulky.

O to větší náboj bude tento zápas mít, proto neváhejte a přijďte rysy podpořit v sobotu od 17 hodin do haly Polárka.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno