08.09.2017 | Michal Raška

Rysi v prvním mistrovském zápase jedou do dalekých Karlových Varů

Konečně se frýdecko-místečtí fanoušci dočkali. Začíná nový ročník WSM Ligy a jako první soupeř rysů budou daleké Karlovy Vary, které minulou sezonu sestoupily z extraligy. Zápas začíná v 17:00.

Již zítra v 17:00 se v KV Areně představí frýdecko-místečtí rysi proti domácímu týmu HC Energie Karlovy Vary. Frýdek-Místek v přípravných zápasech příliš neoslnil, jelikož pouze třikrát zvítězil a čtyřikrát prohrál. Poslední utkání odehrál Frýdek-Místek doma v hale Polárka proti Zubrům z Přerova. Ani dva góly Tomáše Franka nepomohly a Přerov si po samostatných nájezdech odvezl výhru 4:3.

Energetici z Karlových Varů si v přípravě vedli o trochu lépe, když pětkrát vyhráli a třikrát byli poraženi.

Svoje minulé utkání odehráli Karlovarští v Chomutově, ve kterém byl šťastnější domácí soupeř, který po samostatných nájezdech vyhrál 3:2. Zelenobílí tedy stejně jako rysi svoje generálky prohráli až v nájezdech. Karlovy Vary se vůbec netají tím, že se chtějí rychle vrátit na extraligovou mapu a proto povolaly nového trenéra, kterým je Martin Pešout. Jeho asistenty jsou Tomáš Mariška a Pavel Kněžický.

autor: www.hokejkv.cz

Karlovým Varům při cestě za postupem zpátky do extraligy můžou pomoct nově příchozí hráči, jako je Filip Novotný ze Sparty Praha, Matic Podlipnik z Lyonu, Stanislav Balán z Vítkovic nebo Václav Rezek z Jihlavy.

KV Arena nabídne pro hokejové zápasy kapacitu 6000 diváků.

Onlajn přenos utkání můžete sledovat na na tomto odkazu.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno