12.09.2017 | Martin Sekanina

Rysy čeká premiérový domácí zápas, první místo budou hájit proti Kladnu

Ve druhém kole WSM Ligy přivítají hokejisté Frýdku-Místku na vlastním ledě Rytíře z Kladna. Během loňské sezony byly zápasy těchto soupeřů na ledě frýdecké Polárky nesmírně vyrovnané. Jak to bude tentokrát? Na to se přijďte podívat ve středu 13. 9. 2017 od 18:00 hodin.

Sice se bude odehrávat teprve druhé kolo, ale i tak už Frýdecko-místečtí odehráli dva zápasy, během kterých získali čtyři body. Toto bodové postavení je dostalo na první příčku samotné první ligy! Loni se rysům povedlo na domácí půdě tohoto soupeře dvakrát potrápit, když jednou slavili po nájezdech a jednou skousli těsnou prohru.

Rytíři Kladno

Rytíři mají za sebou zatím jenom jedno mistrovské utkání. Doma vyzvali Kadaň, tedy soupeře Frýdku-Místku v předehrávce 9. kola, kterou po velké bitvě zdolali 3:2! Na úvod druhé třetiny vedli Kladenští už 2:0 a vypadalo to na jednoduchý zápas. To se však nepotvrdilo a Kadanští se zvedli. Dvěma góly v průběhu prostřední části hry srovnali krok a dostali soupeře zpátky na zem. Kladno dlouho do soupeře bušilo a tlačilo, za což bylo osm sekund před koncem odměněno. Jakub Strnad dopravil odražený kotouč do prázdné branky, díky čemuž zůstaly všechny body v Kladně.

Vzájemné zápasy minulou sezonu:

9. kolo Frýdek-Místek – Kladno 0:2

22. kolo Kladno – Frýdek-Místek 6:2

35. kolo Frýdek-Místek – Kladno 2:1sn.

48. kolo Kladno – Frýdek-Místek 2:3pp.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoWSM VÚHŽ Radegast Lesostavby Frýdek-Místek Jagrteam ARC - impex M Steel Project TSR Wafarex Vítkovice Cylinders OC Frýda Zowada

Partneři

Bulawa
Febe Craft
QTG
Koma
Sportplex
Teplotechna Ostrava a.s.
Syrer-morava

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Golasovský Epogearmot Vaculova Moravská pekarna Ekomor usluno